(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-12-28 20:56

ciągnik rolniczy

(Nr 2246163)
ciągnik rolniczy

Marka i model:

styer

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.10

Wysokość [m]:

2.30

Waga w kg (łączna):

2600.00

Dystans: 1190.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3800 zł

ID firmy: 73267
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-12-2017, 15:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-03 do 2018-01-10

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferujemy ubezpieczony transport na lawecie z licencja . Do Szwajcarii wyjeżdżamy 3x w tygodniu. Załatwiamy formalności celne . Wszystko na upoważnienie. Zapraszam marconi.

Cena (zawiera VAT): 3800 zł

Wiadomości:

3980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 13:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-02 do 2018-01-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych prawie zawsze jest transportem o dużych rozmiarach. Do pojazdów rolniczych klasyfikujemy kombajny, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i dużo innych. Olbrzymie pojazdy rolnicze są urządzeniami nienormatywnymi. Pojazdy te nie powinny samodzielnie przemieszczać się po polskich trasach, ze względu na fakt, że ich rozmiar przerasta dozwolone gabaryty przewidziane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w Europie. Kłopot przedstawiać może również nacisk osi pojazdów rolniczych, który przerasta standardy możliwe dla większości szos.

Jak transportuje się urządzenia rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych prawie zawsze korzysta się z naczepy typu jumbo lub tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych powinni dysponować odpowiednio dopasowanymi lawetami, jakie potrafią przewieźć maszyny uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo opryskiwacze. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a również powinien posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt branżowy i praktykę. W przypadku, kiedy zestaw przewyższa możliwe normy gabarytami lub wagą, konieczne będzie uzyskanie specjalnego pozwolenia, a dodatkowo potrzebny będzie udział pilota przy transporcie.

Koszt transportu pojazdów rolniczych

    Koszt przewozu maszyny rolniczego jest związana od gabarytów, wagi i sprawności maszyny. Na koszt transportu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym czynnikiem może być również termin przewozu.

Adres i termin nadania

50, Kirchleerau, 5054, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bieruń, 43-155, Polska

Termin elastyczny