(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-01-28 23:52

Ciągnik rolniczy

(Nr 2329648)

Marka i model:

Renault 113.14

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

2.6

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

5600.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 225.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport maszyn uprawnych niejednokrotnie jest przewozem o wielkich gabarytach. Do maszyn rolniczych zaliczamy kombajny, kosiarki, siewniki, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i wiele innych. Olbrzymie pojazdy rolnicze bywają urządzeniami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mogą zwyczajnie przemieszczać się po ulicach, dlatego że ich rozmiar przekracza możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak także w Europie. Utrudnienie powodować może jeszcze napór osi maszyn rolniczych, który przekracza normy możliwe dla większej części dróg.

Jak transportuje się pojazdy uprawne?

    Do przewozu maszyn i pojazdów uprawnych często wykorzystuje się naczepy typu semi lub tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn uprawnych powinni dysponować należycie przystosowanymi lawetami, które są w stanie przewieźć maszyny rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a dodatkowo mieć stosowne uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, kiedy pojazd przerasta dozwolone normy rozmiarem lub wagą, konieczne będzie uzyskanie specjalnego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt przewozu ciągników rolniczych

    Cena przewozu urządzenia uprawnego jest zależna od wymiarów, ciężaru i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Szczególnym elementem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

Wilczkowice Dolne, 99-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Boronów, 42-283, Polska

Termin elastyczny