(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-03 11:23

Ciągnik rolniczy z Francji

(Nr 1825604)
Ciągnik rolniczy z Francji

Marka i model:

New Holland

Długość [m]:

4.8

Szerokość [m]:

2.65

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

6500.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1575.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o poważne oferty w rozsądnej cenie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz maszyn uprawnych zazwyczaj bywa transportem ponadgabarytowym. Do pojazdów rolniczych kwalifikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, zgrabiarki jak i dużo innych. Pokaźne pojazdy uprawne maszynami nienormatywnymi. Urządzenia te nie mają prawa samodzielnie jeździć po ulicach, jako że ich wymiar przewyższa możliwe gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak także w Europie. Kłopot powodować może także napór osi maszyn rolniczych, jaki przewyższa zasady dopuszczalne dla większej części tras.

Jak transportuje się pojazdy rolnicze?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów uprawnych nierzadko korzysta się z przyczepy rodzaju semi i tiefbett. Przewoźnicy oferujący przewóz maszyn uprawnych posiadają prawidłowo dopasowanymi lawetami, które mogą przetransportować ciągniki rolnicze ważące do kilku ton, jak na przykład młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także mieć właściwe uprawnienia, sprzęt fachowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli maszyna przerasta możliwe normy wymiarami lub wagą, konieczne będzie odebranie odpowiedniego pozwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt transportu ciągników rolniczych

    Cena transportu maszyny rolniczego jest związana od wymiarów, ciężaru i sprawności urządzenia. Na koszt przewozu wpływa również długość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym czynnikiem może być dodatkowo termin przewozu.

Adres i termin nadania

Ytres, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nałęczów, Polska

Termin elastyczny