(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-06-03 11:23

Ciągnik rolniczy z Francji

(Nr 1825604)
Ciągnik rolniczy z Francji

Marka i model:

New Holland

Długość [m]:

4.8

Szerokość [m]:

2.65

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

6500.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1575.00 km

Informacje dodatkowe:

Proszę o poważne oferty w rozsądnej cenie.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń uprawnych nierzadko jest transportem o dużych gabarytach. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, przyczepy rolnicze, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i wiele innych. Wielkie urządzenia rolnicze są maszynami nienormatywnymi. Pojazdy te nie są uprawnione swobodnie poruszać się po polskich trasach, dlatego że ich wielkość przekracza dozwolone gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w Polsce jak również w UE. Trudność stanowić może także napór osi urządzeń rolniczych, który przekracza reguły możliwe dla większości tras.

Jak przewozi się pojazdy uprawne?

    Do transportu urządzeń i pojazdów uprawnych niejednokrotnie stosuje się naczepy rodzaju jumbo oraz tiefbett. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych posiadają prawidłowo przysposobionymi lawetami, które umożliwiają przewieźć urządzenia uprawne, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt fachowy i praktykę. W przypadku, jeżeli maszyna przewyższa dopuszczalne standardy wymiarami lub ciężarem, potrzebne będzie uzyskanie specjalnego pozwolenia, a jeszcze potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu pojazdów uprawnych

    Cena transportu pojazdu rolniczego jest związana od wymiarów, wagi i sprawności pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Znaczącym elementem może być również termin przewozu.

Adres i termin nadania

Ytres, 62124, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nałęczów, Polska

Termin elastyczny