(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-02-22 10:16

Ciągnik siodłowy

(Nr 2403872)
Ciągnik siodłowy

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

3,95

Waga w kg (łączna):

7500.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 479.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4550 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 14:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-22 do 2018-03-22

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

inne

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 4550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to pestka. Kiedy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych kształtach, choćby na przykład maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do jakiejkolwiek z tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo jedynie posiadasz niespakowany rower, wtedy pojawia się trudność z wyborem fachowej firmy transportowej. Serwis Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ponieważ mamy w serwisie tysiące różnych firm z różnorodną gamą samochodów, dlatego na pewno pojawią się przewoźnicy, którzy mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niewymiarowe ma rozmiary.

    Aby uzyskać ogłoszenia dostosowane do twoich potrzeb, nie zapomnij, żeby jak najdokładniej przedstawić maszynę. To ułatwi przewoźnikowi sprawdzić, czy ma odpowiedni samochód, żeby taki przewóz uskutecznić. W sytuacji, jeśli gabaryty lub waga aut przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek posiadać specjalne certyfikaty, a w trakcie jazdy konieczna jest obecność pilota. Ważne jest poza tym określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam podjechać na przyczepę, czy też, np. posiada awarie, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport urządzenia w portalu Clicktrans nierzadko jest mniejsza niż typowe ceny w branży przewozowej. Przykładowo przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku o długości blisko 950 kilometrów został spieniężony za 900 PLN, czyli prawie 500 PLN taniej niż zazwyczaj kosztuje.

Adres i termin nadania

Brno, Czechy

22 lut 2018

Adres i termin dostawy

Opoczno, Polska

Termin elastyczny