(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-03-15 18:02

ciągnik siodłowy mercedes actros skrzynia uszkodzona (Nr 2478992)

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

3.50

Waga w kg (łączna):

7.50

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 406.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zleceniem takiego przewozu po ustalać parę najważniejszych kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Gdy zamierzamy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie należytych certyfikatów, oprócz tego w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po doprecyzowaniu swoich warunków, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Mochov, 250 01, Czechy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oświęcim, 32-600, Polska

Termin elastyczny