(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-02 21:44

Ciągnik siodłowy mercedes actros uszkodzona skrzynia tel: - (Nr 2655276)

Długość [m]:

4.80

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

3.70

Waga w kg (łączna):

7500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 536.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę zasadniczych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, należy uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Gdy pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych papierów, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Kościerzyna, 83-400, Polska

7 maj 2018

Adres i termin dostawy

Oświęcim, Polska

18 maj 2018