(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-12-29 20:36

Ciągnik Zetor 6718

(Nr 2247483)

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

3200.00

Dystans: 585.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie osłonić urządzenie, aby uniknąć uszkodzeń, rys jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest uzależniona często od wielkości i wagi przedmiotu, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Na co dzień transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych koncesji jak i profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną blisko 1,02 zł/km.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

    Głównymi kierunkami w zagranicznym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na jeden kilometr przy trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 PLN. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Kumajny, 11-130, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Strzyżów, 38-100, Polska

Termin elastyczny