(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2017-07-24 19:49

CIAGNIK ZETOR 8145

(Nr 1920417)
CIAGNIK ZETOR  8145

Marka i model:

ZETOR

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2,20

Wysokość [m]:

230

Waga w kg (łączna):

4000.00

Dystans: 832.00 km

Informacje dodatkowe:

WITAM ZLECE TRANSPORT CIAGNIKA ROLNICZEGO NA CHODZIE MOZLIWOSC ZAŁADUNKU CZAS REALIZACJI DOPASUJE SIE POZDRAWIAM

Oferty od Przewoźników (0)

2790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 07:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-08-01

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości: (2)

tomasz b. (Zleceniodawca)
25-07-2017, 08:28
Witam nie dało by się trochę taniej pozdrawiam
Mariusz P. (Przewoźnik)
25-07-2017, 20:06
Witam, może się uda, zapraszam do konkretów.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn rolniczych

    Przewóz pojazdów uprawnych prawie zawsze jest transportem o dużych gabarytach. Do maszyn rolniczych klasyfikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Ogromne maszyny rolnicze są pojazdami nienormatywnymi. Pojazdy te nie mają prawa swobodnie jeździć po polskich trasach, bo ich rozmiar przewyższa dopuszczalne gabaryty zakładane przez kodeks drogowy w kraju jak także w Unii Europejskiej. Komplikację powodować może dodatkowo napór osi pojazdów uprawnych, jaki przekracza standardy dozwolone dla większej części tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj wykorzystuje się naczepy typu semi oraz tele. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów rolniczych mają właściwie dopasowanymi lawetami, które umożliwiają przetransportować pojazdy rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak przykładowo kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a także mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt profesjonalny i doświadczenie. W przypadku, jeśli pojazd przewyższa możliwe reguły wymiarami lub ciężarem, konieczne będzie uzyskanie specjalnego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt przewozu maszyn uprawnych

    Koszt przewozu ciągnika uprawnego jest zależna od wielkości, wagi i sprawności urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Niebagatelnym elementem może być dodatkowo czas transportu.

Adres i termin nadania

okres Trebišov, 075 01, Słowacja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chojnice, Polska

Termin elastyczny