(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-29 12:34

ciclomotor

(Nr 1469732)
ciclomotor

Marka i model:

montesa rapita 49cc

Waga w kg:

50.00

Dystans: 1091.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-12-2016, 11:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-12 do 2017-01-15

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-15, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 €

Wiadomości:

195 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 12:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-12 do 2016-12-16

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 195 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj cenne towary, które wydają się na ogół nieproste do unieruchomienia w trakcie przewozu. Ciężkie - chociaż jedynie na pozór. Dobrze zamocowany pojazd w 100% przetrwa transport bez żadnej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. Podczas transportu na przyczepie, potrzebne będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą jedynie 2, bowiem mają one szyny udaremniające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odczepić w trakcie drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu i pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest niepewne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 zł za km. Można często trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

España, Perafort, 43152

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, marin, 36900

Termin elastyczny