(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-01-29 01:17

Ciclomotor

(Nr 2329728)
Ciclomotor

Marka i model:

Sumco surf 49

Waga w kg (łączna):

80.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 441.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

80 €

ID firmy: 419482
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 09:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-02 do 2018-02-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 80 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

Motocykle i skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wydają się względnie trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Trudne - aczkolwiek jedynie złudnie. Poprawnie umocowany motocykl w 100% przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

            Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas przewozu na naczepie, konieczne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są raptem dwie, gdyż mają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Istotne jest, żeby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi przedmiotami.

Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w samochodzie.

            Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

            Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele ciekawych ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przewieźć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Grenada, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dénia, Hiszpania

Termin elastyczny