(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-11-05 10:09

Ciężarówka ził 130 (Nr 3458489)

Ciężarówka  ził 130

Długość [m]:

6.70

Szerokość [m]:

2.50

Wysokość [m]:

2.40

Waga w kg (łączna):

4400.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 473.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz wozu osobowego to pestka. Jeżeli masz do transportu coś o bardziej niestandardowych kształtach, chociażby na przykład maszynę rolniczą, przyczepę kempingową, quada, skuter śnieżny lub części do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo tylko posiadasz niespakowany rower, wtedy pojawia się zagwozdkę z wyborem fachowej firmy transportowej. Aukcja transportowa Clicktrans pomaga rozwiązać ten typ utrudnień. Ze względu na fakt, że mamy w bazie bardzo dużo różnych firm z rozmaitą gamą samochodów, więc na sto procent znajdą się firmy transportowe, które będą w stanie zabrać twój bagaż niezależnie od tego, jak niestandardowe ma wielkości.

    Żeby zdobyć ogłoszenia dostosowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej opisać urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi ocenić, czy posiada odpowiedni pojazd, aby taki transport uskutecznić. W sytuacji, gdy wymiary lub waga zestawu przewyższają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy powinni mieć odpowiednie certyfikaty, a podczas przewozu potrzebna będzie obecność pilota. Kluczowe jest również zdefiniowanie, w jakim stanie jest pojazd, czy jest działający i może sam podjechać na naczepę, czy też, np. ma uszkodzenia, które tego nie umożliwiają.

    Cena za transport pojazdu w portalu Clicktrans z reguły jest nie tak wysoka niż typowe stawki w branży przewozowej. Na przykład przewóz wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na trasie o długości około 950 km został zrealizowany za 900 PLN, czyli aż o 500 PLN mniej niż przeważnie taki transport wynosi.

 

Adres i termin nadania

Kostrzyn nad Odrą, 66-470, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dobryszyce, 97-505, Polska

Termin elastyczny