(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cinta de correr (Nr 7578901)

Cinta de correr
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Cinta de correr
140 x 80 x 150 cm *
30 kg *
1

* Typowe wymiary lub waga dla danego przedmiotu

Łączna waga:
30 kg
Dystans
659 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Oropesa Del Mar

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Valladolid

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które najczęściej spotykamy w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uznaje się także na przykład: deski surfingowe, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt treningowy jest nielekki i ciężko przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt sportowy powinien być dobrze popakowany i zabezpieczony podczas transportu. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne opakowania. Jeśli urządzenie może szybko ulegnąć defektowi, bezpiecznie jest użyć do osłony takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, powinno się go rozkręcić oraz osłonić wszystkie części odrębnie - w głównej mierze, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny w środku pudła – postarajmy się wobec tego o to, żeby luźne obszary w kartonie wypełnić materiałami lub styropianem. Sprzęt nie powinny przemieszczać się w środku kartonu.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego wpływa odcinek między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, waga i gabaryty, a także liczba sztuk koniecznych do przetransportowania. Przykładowo, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to wydatek rzędu 200 zł. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 PLN.