Cinta de correr (Nr 7667573)

Cinta de correr
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Cinta de correr
Wpisane wymiary
158 x 80 x 126 cm
Wpisana waga
110 kg
1
Łączna waga:
110 kg
Dystans
0 km
Typ usługi:
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Od 10 maj 2021 do 31 maj 2021

Adres i termin dostawy

Chile, Ii Región De Antofagasta, Calama

Od 7 cze 2021 do 20 cze 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które głównie mieszczą się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt do siłowni uważa się dodatkowo przykładowo: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W wielu sytuacjach sprzęt treningowy jest ciężki oraz ciężko przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być solidnie spakowany i osłonięty podczas transportu. Dobrą praktyką będzie użyć oryginalne torby. Kiedy urządzenie może łatwo ulegnąć uszkodzeniu, bezpiecznie jest wykorzystać do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, styropian, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby części, powinno się go rozłożyć oraz zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - szczególnie, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku pudła – postarajmy się wobec tego o to, aby luźne przestrzenie w kartonie zapełnić gazetami lub styropianem. Sprzęt nie mogą przesuwać się wewnątrz kartonu.

Na koszt transportu sprzętu treningowego ma wpływ odległość pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i wielkość, jak również liczba egzemplarzy potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 PLN. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.