(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-05-27 15:07

Cìongnik (Nr 2755576)

Marka i model:

Same

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2.42

Wysokość [m]:

2.72

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

3500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1589.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów uprawnych prawie zawsze bywa przewozem ponadgabarytowym. Do urządzeń rolniczych klasyfikujemy ciągniki rolnicze, kosiarki, siewniki, opryskiwacze, zgrabiarki jak i wiele innych. Sporawe pojazdy uprawne są maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie powinny zwyczajnie przemieszczać się po ulicach, ponieważ ich rozmiar przerasta możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w Polsce jak i w Unii Europejskiej. Przeszkodę stanowić może dodatkowo napór osi urządzeń rolniczych, jaki przewyższa zasady możliwe dla większej części tras.

Jak przewozi się urządzenia rolnicze?

    Do transportu urządzeń i pojazdów rolniczych niejednokrotnie wykorzystuje się przyczepy rodzaju semi lub tele. Przewoźnicy oferujący przewóz pojazdów uprawnych posiadają właściwie dostosowanymi lawetami, które podołają przewieźć pojazdy uprawne, których waga jest do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się przewozu urządzenia uprawnego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a także powinien posiadać stosowne uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, gdy pojazd przewyższa dopuszczalne zasady wielkością lub wagą, potrzebne będzie odebranie odpowiedniego pozwolenia, a także potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Cena przewozu ciągników uprawnych

    Cena przewozu ciągnika uprawnego jest związana od wielkości, ciężaru i stanu pojazdu. Na wycenę przewozu wpływa także długość między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Ważnym czynnikiem może być także czas transportu.

Adres i termin nadania

Fossano, 12045, Włochy

27 maj 2018

Adres i termin dostawy

Przemyśl, Polska

3 cze 2018