(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-09 19:01

Citroen berlingo

(Nr 2018753)
Citroen berlingo

Marka i model:

Citroen berlingo

Waga w kg (łączna):

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1674.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 zł

ID firmy: 244492
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-09-2017, 13:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-12, 13:27

Opis oferty:

Witam do zaoferowania Państwu mam transport samochodu na lawecie bezpośrednio do odbiorcy, bez przeladunku. Szybko i pewnie zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 1900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu pojawia się często, gdy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, że rzeczywista masa przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Bracknell, Wielka Brytania

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Radomsko, Polska

Termin elastyczny