(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-07-18 00:21

Citroen Berlingo

(Nr 2978852)

Marka i model:

Citroen Berlingo

Waga w kg (łączna):

1185.00

Dystans: 1153.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, zlecę transport samochodu marki - Citroen Berlingo. Samochód sprawny Termin odbioru: możliwie jak najszybszy. W godzinach otwarcia komisu 9-18. Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

ID firmy: 24309
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-07-2018, 12:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-18 do 2018-07-19

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-07-18, 18:53

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

1800 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-07-2018, 09:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-19 do 2018-08-17

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. W razie pytań proszę o kontakt.

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Eisenwerkstraße, Schwelm, 58332, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Podebłocie, Polska

Termin elastyczny