(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-30 18:11

CITROEN C Zero - Transport z Bergen do Gdańska

(Nr 1478782)
CITROEN C Zero - Transport z Bergen do Gdańska

Marka i model:

Citroen C-Zero

Waga w kg:

1120.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1563.20 km

Informacje dodatkowe:

Transport między 5 grudnia a 20 grudnia.

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-12-2016, 20:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-07 do 2016-12-20

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-20, 23:59

Opis oferty:

jestem do dyspozycji

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta uwidacznia się nierzadko, gdy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Włoch. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada nie zapominać również, że właściwa masa naczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Norwegia, Bergen, 5267, Neset, 73B

Od 5 gru 2016 do 20 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk, Jana Bażyńskiego, 3/2

Termin elastyczny