(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 15:47

Citroen C2

(Nr 1824896)

Marka i model:

Citroen c2

Waga w kg:

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 854.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport auta, terminy elastyczne, auto ma uszkodzony silnik i nie jeździ o własnych siłach. Waga podana szacunkowo. Bez faktury. Płatne przy odbiorze.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

ID firmy: 537327
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 16:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Nowa autolaweta IVECO Daily.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się często, gdy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba pamiętać także, iż właściwa waga przyczepy nie może przewyższać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radycza, Polska

Termin elastyczny