(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 15:47

Citroen C2

(Nr 1824896)

Marka i model:

Citroen c2

Waga w kg:

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 854.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę transport auta, terminy elastyczne, auto ma uszkodzony silnik i nie jeździ o własnych siłach. Waga podana szacunkowo. Bez faktury. Płatne przy odbiorze.

Oferty od Przewoźników (0)

1200 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 16:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-07 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Nowa autolaweta IVECO Daily.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę transportową do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Brema, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radycza, Polska

Termin elastyczny