(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-05 09:46

citroen c3

(Nr 1827704)
citroen c3

Dystans: 1226.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam możliwy transport załadunekwe wtorek popołudniu dostawa na srode wieczór transport ubezpieczony pełen monitoring trasy prosze o info pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się często, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Sposoby transportu auta

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Rüdesheim am Rhein, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leżajsk, Polska

Termin elastyczny