(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-05 09:46

citroen c3

(Nr 1827704)
citroen c3

Dystans: 1226.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1300 zł

ID firmy: 406662
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 10:45

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam możliwy transport załadunekwe wtorek popołudniu dostawa na srode wieczór transport ubezpieczony pełen monitoring trasy prosze o info pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 1300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Rüdesheim am Rhein, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leżajsk, Polska

Termin elastyczny