(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-12-01 21:10

citroen c3 potrzeba transport z sheffield do tomaszów mazowiecki - po nowym roku

(Nr 1485592)
citroen c3 potrzeba transport z sheffield do tomaszów mazowiecki - po nowym roku

Marka i model:

citroen c3

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1893.90 km

Informacje dodatkowe:

potrzebuje przewiezc do polski samochod citroen c3 z Sheffield do Tomaszów Maz. Najlepszy termin ok. 10 stycznia 2017r

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie transportu. Wypada pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Sheffield

Od 8 sty 2017 do 14 sty 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Termin elastyczny