(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-27 21:15

citroen c4

(Nr 2756660)
citroen  c4

Marka i model:

Citroen C4

Waga w kg (łączna):

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1670.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 72414
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-05-2018, 12:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-02 do 2018-06-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-05-31, 12:11

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Metody transportu auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

Od 1 cze 2018 do 2 cze 2018

Adres i termin dostawy

Mielec, Polska

Termin elastyczny