(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-25 20:45

Citroen C4 hatchback

(Nr 2114904)
Citroen C4 hatchback

Marka i model:

Citroen C4

Waga w kg (łączna):

1350.00

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1203.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu auta pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba pamiętać również, iż właściwa masa naczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz u przewoźnika na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Germersheim, 76726, Niemcy

Od 26 paź 2017 do 30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Ostrowiec Świętokrzyski, 27-400, Polska

Od 28 paź 2017 do 31 paź 2017