(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-08 17:35

Citroen c4 Picasso

(Nr 2017394)

Marka i model:

Citroen c4 Picasso

Waga w kg:

1350.00

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Dystans: 1375.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód w 100% sprawny umiejscowiony 40 km od Paryża na placu strzeżonym 24 h przed odbiorem auta trzeba przesłać emaila na parking potwierdzającego odbiór wraz z pickup

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-09-2017, 21:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-27

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Witam jutro mozemy auto zabrac i w sobote w KOSZALINIE.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

2100 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-09-2017, 12:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-27 do 2017-09-28

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-23, 12:46

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się często, gdy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Austrii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się nie zapominać również, faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który uprawnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Génicourt, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Koszalin, Polska

Termin elastyczny