(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 19:41

CItroen C4 Picasso

(Nr 2119398)
CItroen C4 Picasso

Marka i model:

Citroen C4 Picasso

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2212.00 km

Informacje dodatkowe:

Odbiór pojazdu możliwy jest po 2-3 Dniach od uzgodnienia szczegółów transportu.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Francji. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Wypada nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

33530 Bassens, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny