(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-21 09:35

citroen c4 picasso

(Nr 2168865)
citroen c4 picasso

Marka i model:

Citroen C4 picasso

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1949.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Newquay, TR7, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Częstochowa, 42-200, Polska

Termin elastyczny