(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-30 15:03

Citroen C5

(Nr 1819162)

Dystans: 1855.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-06-2017, 21:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-19 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

3000 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2017, 11:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-14 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-06-30, 11:22

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się najczęściej, kiedy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami mocującymi tak, aby pojazd nie zmieniał miejsca podczas transportu. Należy pamiętać również, właściwa masa naczepy nie może przerastać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Civitavecchia, Frosinone, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Żyrardów, Polska

Termin elastyczny