(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-08-29 18:30

citroen c6

(Nr 1995221)

Marka i model:

Citroen C6

Waga w kg (łączna):

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2458.00 km

Informacje dodatkowe:

.Faktura vat do uzgodnienia .... , termin odbioru najszybciej 30.08.2017 do 01.09.2017 .Centrum logistyczne czynne pon-piątek w godz 8.30-13.30 // 15.00-17.00 ,możliwy odbiór w PL w innej lokalizacji , budżet 500 euro

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

ID firmy: 551268
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 21:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wszelkich dodatkowych informacji udzielę w wiadomościach prywatnych

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli zakupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do przewiezienia samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła auta powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Powinno się pamiętać także, iż faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Asparrena, 01250, Hiszpania

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Malbork, Polska

Termin elastyczny