(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2017-08-29 18:30

citroen c6

(Nr 1995221)

Marka i model:

Citroen C6

Waga w kg:

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2458.00 km

Informacje dodatkowe:

.Faktura vat do uzgodnienia .... , termin odbioru najszybciej 30.08.2017 do 01.09.2017 .Centrum logistyczne czynne pon-piątek w godz 8.30-13.30 // 15.00-17.00 ,możliwy odbiór w PL w innej lokalizacji , budżet 500 euro

Oferty od Przewoźników (0)

2200 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 21:37

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Wszelkich dodatkowych informacji udzielę w wiadomościach prywatnych

Cena (zawiera VAT): 2200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy pamiętać również, że właściwa masa przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport u przewoźnika na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

01250 Araba, Hiszpania

1 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Malbork, Polska

Termin elastyczny