(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-05-31 18:56

Citroen DS

(Nr 1821740)

Marka i model:

Citroen DS

Waga w kg:

1200.00

Dystans: 1591.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Sposoby przewożenia wozu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada pamiętać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy auta holowanego.

Formalności

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Paryż, Francja

Od 10 cze 2017 do 12 lip 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny