(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy zabytkowe Dodano: 2017-06-27 18:16

Citroen Hy Van

(Nr 1875029)
Citroen Hy Van

Dystans: 1576.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 €

ID firmy: 19355
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-07-2017, 00:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

When you want to transport this van? We need first to set date before you accept. Thanks !

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości: (1)

Przemysław M. (Przewoźnik)
02-07-2017, 00:12
When you want to transport this van? We need first to set date before you accept our offer. Thanks !
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Pojazdy zabytkowe

    Jeśli zlecasz przewóz samochodu muzealnego i chcesz posiadać przekonanie, że przybędzie na miejsce odbioru w świetnym stanie - skorzystaj z aukcji transportowych. Na giełdzie transportowej Clicktrans.pl posiadamy dużo zweryfikowanych przewoźników, którzy świadczą swoje usługi.

    Żeby wyszukać najlepszą dla siebie propozycję, naciśnij „Zleć transport” oraz wskaż typ „Inne pojazdy”, a potem podkategorię „Pojazdy zabytkowe”. Uzupełnij ogłoszenie jak najwnikliwiej się da, szczególnie w rubrykach dotyczących wymiarów oraz wagi wozu. Dzięki tym informacją firma transportowa umie ustalić, czy posiada stosowny pojazd, aby być w stanie taki ładunek zabrać. Gdy posiadasz nietypowe wymogi odnoszące się do formy transportu – np. nie chcesz, ażeby twój pojazd był odsłonięty pod czas jazdy na lawecie, podlegając wpływom warunkom pogodowym, w opisie ogłoszenia dodaj, że obchodzą cię jedynie firmy, które posiadają zamkniętą przestrzeń ładunkową o należytych wymiarach. Bardzo kluczowa dla firmy transportowej jest informacja o stanie samochodu. Czy jest na chodzie czy też nie. Zmienia to perspektywy załadunku, ponieważ niesprawne samochody powinno się załadowywać specjalnymi wciągarkami, a nie wszyscy przewoźnicy takimi dysponują.

    Transport historycznego wozu jest wymagający, ale można natknąć się na wyjątkowo korzystne oferty transportu. Przykładowo karocę na trasie Polska – Hiszpania, na trasie liczącej więcej niż 2100 kilometrów sprowadzono za jedyne 2500 PLN.

Adres i termin nadania

Le Grand-Pressigny, 37350, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cathair na Gaillimhe, Irlandia

Termin elastyczny