(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pojazdy zabytkowe Dodano: 2017-06-27 18:16

Citroen Hy Van

(Nr 1875029)
Citroen Hy Van

Dystans: 1576.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1500 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-07-2017, 00:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-05 do 2017-09-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

When you want to transport this van? We need first to set date before you accept. Thanks !

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości: (1)

cSpeed
02-07-2017, 00:12
When you want to transport this van? We need first to set date before you accept our offer. Thanks !
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pojazdów zabytkowych

    Kiedy zlecasz transport auta muzealnego i powinieneś mieć przekonanie, zjawi się na miejsce odbioru w nienaruszonym stanie - skorzystaj z aukcji transportowych. W portalu Clicktrans.pl posiadamy tysiące zweryfikowanych firm transportowych, które oferują swoje usługi.

    Ażeby wytypować idealną dla ciebie propozycję, kliknij „Zleć transport” oraz wybierz kategorię „Inne pojazdy”, a potem podtyp „Pojazdy zabytkowe”. Uzupełnij ogłoszenie jak najszczegółowiej się uda, przede wszystkim w rubrykach odnoszących się do wielkości oraz ciężaru wozu. Dzięki tym danym przewoźnik jest w stanie określić, czy posiada stosowny wóz, ażeby być w stanie taki ładunek wziąć. Jeśli masz nieszablonowe wymagania odnoszące się do formy transportu – przykładowo nie chcesz, by twój oldtimer był odkryty pod czas transportu na lawecie, ulegając wpływom warunkom pogodowym, w opisie ogłoszenia oznacz, że interesują cię tylko przewoźnicy, którzy posiadają osłoniętą przestrzeń ładunkową o odpowiednich gabarytach. Wielce istotna dla przewoźnika bywa informacja o stanie pojazdu. Czy jest działający czy też uszkodzony. Zmienia to możliwości załadunku, gdyż niesprawne wozy powinno się załadowywać specjalnymi wciągarkami, a nie wszystkie firmy transportowe takowymi dysponują.

    Przewóz zabytkowego wozu jest trudny, ale można natrafić na interesujące oferty transportu. Np. karocę z naszego kraju do Hiszpanii, na trasie liczącej więcej niż 2100 kilometrów dostarczono zaledwie za 2500 PLN.

Adres i termin nadania

Le Grand-Pressigny, 37350, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Cathair na Gaillimhe, Irlandia

Termin elastyczny