(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-17 12:28

citroen jumpy

(Nr 2161662)
citroen jumpy

Marka i model:

citroen jumpy

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 481.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

295 €

ID firmy: 675996
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 00:39

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-12-21

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Servicio de conductor con todos los gastos incluidos ( combustible, peajes, etc...). Recogida y entrega en un máximo de 24 horas. Contrato de cesión para el traslado del vehículo. Consulte disponibilidad de fechas.

Cena (zawiera VAT): 295 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu uwidacznia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, przykładowo z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia samochodu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła auta należy przypiąć czteroma pasami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Należy nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Vila-real, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pampeluna, Hiszpania

Termin elastyczny