(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 13:53

Citroen Jumpy L1 H1

(Nr 1877309)

Marka i model:

Citroen Jumpy L1 H1 2.0 HDI

Waga w kg:

1739.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1803.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto opłacone, faktura zakupowa w biurze : Centre Auto Pieces Le Tallud 98rue de l'Atlantique 79200 Le Tallud

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się niekiedy, jeżeli nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

79-200 Le Tallud, Tallud-Sainte-Gemme, Francja

Od 28 cze 2017 do 10 lip 2017

Adres i termin dostawy

Czekanów, Ostrów Wielkopolski, Polska

Od 10 lip 2017 do 17 lip 2017