Citroen mehari (Nr 8043236)

Citroen mehari
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Citroen mehari
400 x 200 x 60 cm
800 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
800 kg
Dystans
822 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

Od 25 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Ibiza

Od 25 paź 2021 do 31 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pojazdów zabytkowych

            Kiedy zamawiasz transport pojazdu zabytkowego i chcesz posiadać przeświadczenie, iż zjawi się na miejsce przeznaczenia w doskonałym stanie - skorzystaj z giełd przewozowych. W giełdzie transportowej Clicktrans.pl posiadamy mnóstwo sprawdzonych przewoźników, którzy świadczą swoje usługi.

            Żeby wyłonić najlepszą dla siebie propozycję, naciśnij „Zleć transport” oraz wybierz kategorię „Inne pojazdy”, a dalej podkategorię „Pojazdy zabytkowe”. Wypełnij ogłoszenie jak najdokładniej się da, przede wszystkim w polach dotyczących wielkości i wagi pojazdu. Dzięki tym danym firma może uściślić, czy posiada odpowiedni wóz, żeby być w stanie taki transport zabrać. Jeżeli posiadasz wyjątkowe wymagania tyczące się formy transportu – np. nie chcesz, aby twój samochód był odsłonięty pod czas transportu na naczepie, ulegając działaniu warunkom pogodowym, w opisie ogłoszenia oznacz, że interesują cię tylko przewoźnicy, którzy dysponują osłoniętą przestrzeń ładunkową o stosownych gabarytach. Bardzo znacząca dla firmy transportowej bywa wiadomość o stanie samochodu. Czy jest na chodzie czy też zepsuty. Zmienia to możliwości załadunku, gdyż niesprawne wozy należy ładować specjalnymi wciągarkami, a nie wszyscy przewoźnicy takimi dysponują.

            Przewóz historycznego wozu zdarza się być trudny, ale można natknąć się na wyjątkowo korzystne oferty przewozu. Np. karocę z naszego kraju do Hiszpanii, na odcinku liczącym więcej niż 2100 km sprowadzono za niecałe 2500 zł.