(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 17:59

Citroen picasso

(Nr 1923843)
Citroen picasso

Marka i model:

Citroen picassl

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 864.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się często, gdy zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby pojazd nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy pojazdu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Santander, 39001;39002;390, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kartagina, Hiszpania

Termin elastyczny