(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-26 17:59

Citroen picasso

(Nr 1923843)
Citroen picasso

Marka i model:

Citroen picassl

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 864.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu samochodu uwidacznia się niekiedy, jak zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna masa naczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Santander, 39001;39002;390, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kartagina, Hiszpania

Termin elastyczny