(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-07-24 07:02

Citroen Xara

(Nr 3004040)
Citroen Xara

Marka i model:

Citroen Xara

Waga w kg (łączna):

1000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1389.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2700 zł

ID firmy: 5321
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 09:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-08-01 do 2018-08-16

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam, posiadamy ciężarówki pod plandekami, wyposażone w najazdy. Termin transportu do uzgodnienia. W razie pytań proszę o kontakt.

Cena (zawiera VAT): 2700 zł

Wiadomości: (1)

Gabriel N. (Zleceniodawca)
24-07-2018, 15:51
W zleceniu wyraźnie pisze jaki jest budżet. Jeśli przewieziecie mi państwo samochód za kwotę do 1500 zł możemy rozmawiać. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu pojawia się najczęściej, jeżeli kupujemy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Sposoby przewożenia auta

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi tak, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, że właściwa waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Cumières, 51480, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Olkusz, 32-300, Polska

Termin elastyczny