(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2016-12-09 13:53

Citroen XM i wykonanie opłat celnych

(Nr 1525912)

Marka i model:

Citroen XM

Waga w kg:

1470.00

Dystans: 1560.20 km

Informacje dodatkowe:

Wytyczne: -Transport; -Wykonanie opłat celnych; -Opłata przelewem za usługę; -Zwrot kwoty odprawy przy odbiorze towaru. -Każdy dzień zwłoki w załadunku to 50CHF za parking Auto musi zostać zabrane do 12.12.2016 AUTO MOŻE BYĆ DOSTARCZONE W JAKIEKOLWIEK MIEJSCE W POLSCE! CHODZI O TO ABY DO SOBOTY GO ZABRAĆ.

Oferty od Przewoźników (0)

1950 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-12-2016, 21:26

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-10

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-10, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu pojazdu uwidacznia się nierzadko, jeżeli kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Francji. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. W trakcie wyboru przewoźnika warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Au, 8804, Riedhofstrasse , 19

Od 9 gru 2016 do 12 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Piotrków Pierwszy, 23-114

Termin elastyczny