(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-03 14:38

Citroen Xsara Picasso + motocykl Kawasaki Klx 250

(Nr 1825818)
Citroen Xsara Picasso + motocykl Kawasaki Klx 250

Marka i model:

Xsara picasso (1,4 tony) + klx 250 (140 kg) z Valladolid (Hiszpania - 200 km na północ od Madrytu) do Polski, W-wa. Przyjechałbym sam, ale kłopot z motocyklem. Szukam oferty do 3400 zł. Termin: do końca lipca.

Waga w kg:

1540.00

Budżet zlecenia [zł]:

3400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2734.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin nadania - do dwóch tygodni spodziewam się decyzji urzędu o możliwości wywiezienia (prawo spadkowe). Usługa door-to door z załadunkiem. Proszę o przybliżone info o możliwych terminach przejazdu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, gdy kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, np. z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Powinno się nie zapominać również, faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie w obszarze UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Valladolid, España

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

28 lip 2017