(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-03 14:38

Citroen Xsara Picasso + motocykl Kawasaki Klx 250

(Nr 1825818)
Citroen Xsara Picasso + motocykl Kawasaki Klx 250

Marka i model:

Xsara picasso (1,4 tony) + klx 250 (140 kg) z Valladolid (Hiszpania - 200 km na północ od Madrytu) do Polski, W-wa. Przyjechałbym sam, ale kłopot z motocyklem. Szukam oferty do 3400 zł. Termin: do końca lipca.

Waga w kg:

1540.00

Budżet zlecenia [zł]:

3400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2734.00 km

Informacje dodatkowe:

Termin nadania - do dwóch tygodni spodziewam się decyzji urzędu o możliwości wywiezienia (prawo spadkowe). Usługa door-to door z załadunkiem. Proszę o przybliżone info o możliwych terminach przejazdu

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu uwidacznia się często, jak kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie może przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Valladolid, España

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

28 lip 2017