city bike (Nr 7622157)

city bike
Waga
Sztuk
city bike
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
2237 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Dundee, Dundee

Od 19 lip 2021 do 25 lip 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 23 lip 2021 do 31 lip 2021


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć pasujący karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować oraz ściągnąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach lub osłonić wycinkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie surowców chroniących jednoślad.

Koszt transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.