(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 05:40

ciuchy jedzenie (Nr 2743228)

ciuchy jedzenie

Długość [m]:

40

Szerokość [m]:

25

Wysokość [m]:

25

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2770.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, należy wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Tarnobrzeg, Polska

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Mehamn, Norwegia

28 maj 2018