(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 19:45

Clothes (Nr 3007920)

Clothes

Długość [m]:

0.457

Szerokość [m]:

0.333

Wysokość [m]:

0.333

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

2

Dystans: 356.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Merseyside, Liverpool

Od 31 lip 2018 do 1 sie 2018

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Belgrave Walk

Termin elastyczny