(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-01 14:58

Coche

(Nr 2249532)
Coche

Marka i model:

Audi

Waga w kg (łączna):

1000.00

Dystans: 5297.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3500 €

ID firmy: 10913
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 21:35

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-24 do 2018-01-31

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu auta pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już w parę minut uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 pasami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Trzeba pamiętać również, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przewyższać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Warna, 9000, Bułgaria

Od 15 sty 2018 do 5 lut 2018

Adres i termin dostawy

La Orotava, Hiszpania

Termin elastyczny