(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-04 22:34

Coche

(Nr 2256783)
Coche

Marka i model:

Nissan terrano 1

Waga w kg (łączna):

2000.00

Dystans: 611.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

360 €

ID firmy: 675996
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-01-2018, 14:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-07 do 2018-02-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Servicio de conductor con todos los gastos incluidos (combustible, peajes, etc...). Recogida y entrega en un máximo de 24 horas. Contrato de cesión para el traslado del vehículo. Consulte disponibilidad de fechas.

Cena (zawiera VAT): 360 €

Wiadomości:

799 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 14:52

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 799 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się nierzadko, kiedy nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Niemiec. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy pamiętać również, iż faktyczna masa naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Terrassa, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arganda del Rey, 28500, Hiszpania

Termin elastyczny