Samochody Dodano: 2018-01-05 08:42

Coche

(Nr 2257264)
Coche

Marka i model:

Seat Ibiza

Waga w kg:

1200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 951.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (2)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

483 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-01-2018, 14:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-07 do 2018-02-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Servicio de conductor con todos los gastos incluidos (combustible, peajes, etc...). Recogida y entrega en un máximo de 24 horas. Contrato de cesión para el traslado del vehículo. Consulte disponibilidad de fechas.

Cena (zawiera VAT): 483 €

530 €

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 16:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-02-05, 16:12

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 530 €

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu samochodu pojawia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła samochodu powinny być przypięte 4 linami mocującymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Olloki, 31620, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Roquetas de Mar, Hiszpania

Termin elastyczny