(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-31 10:32

Coche

(Nr 2337956)
Coche

Marka i model:

Westfield megabusa

Waga w kg (łączna):

500.00

Dystans: 2468.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1900 €

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

10-02-2018, 17:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Dear Sir/ Miss, Zarbroers Spedition is a transport company that carries cars and general freight under legal conditions (e.g we provide invoice, CMR letter and all risks CMR insurance for every transport of 1.500.000 Euro). If you like safety, please do not hesitate to contact Zarbroers Spedition! Kind regards

Cena (zawiera VAT): 1900 €

Wiadomości:

2500 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 09:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 2500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jak nabywamy nowy wóz czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie aut. W trakcie wyboru firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie ładunku – koła auta powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, że faktyczna masa naczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Belfast, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny