(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-01 22:06

Coche

(Nr 2343520)
Coche

Marka i model:

volswagen passat

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2051.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 €

ID firmy: 703563
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-02-2018, 10:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-28

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

2018-02-28, 11:10

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

1500 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-02-2018, 14:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-03-02

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M:)

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się niekiedy, jak nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, np. z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Metody transportu wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Należy nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku kiedy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Guadalajara, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pescara, Włochy

Termin elastyczny