(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 18:14

Coche (Nr 2639012)

Coche

Marka i model:

Opel Omega

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2339.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu auta uwidacznia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć 4 pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki uprawnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Rosja, Город, Moskwa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Dusseldorf

Termin elastyczny