(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-01 11:56

Coche a taller para reparación

(Nr 2341436)
Coche a taller para reparación

Marka i model:

BMW Z3

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [€]:

150

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 446.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu pojawia się nierzadko, jak kupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego posiadacza, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła auta powinny być przypięte 4 pasami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w trakcie transportu. Powinno się pamiętać również, iż właściwa waga naczepy nie powinna przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kartagina, Hiszpania

Termin elastyczny