(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-24 20:50

coche desde almeria a paris

(Nr 1448382)
coche desde almeria a paris

Marka i model:

mercedes c 220d

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1826.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu pojazdu pojawia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy pojazd lub ściągamy go od poprzedniego posiadacza, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta należy przypiąć czteroma linami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał położenia w czasie transportu. Należy pamiętać również, że faktyczna masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

España, Almería, 04009

Od 1 gru 2016 do 12 gru 2016

Adres i termin dostawy

Francia, París, 75017

Od 5 gru 2016 do 11 sty 2017