(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-01-02 13:34

coche jeep cherokee no arranca si rueda

(Nr 2250927)
coche jeep cherokee no arranca si  rueda

Marka i model:

jeep cherokee

Waga w kg (łączna):

1800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 506.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeśli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Powinno się pamiętać również, iż faktyczna masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie gdy DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Valdepeñas, 13300, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Arnedo, 26580, Hiszpania

Termin elastyczny