(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-27 13:56

Coche pequeño de 800kg

(Nr 2638160)
Coche pequeño de 800kg

Marka i model:

Vw polo coupe

Waga w kg (łączna):

800.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1729.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego posiadacza, np. z Niemiec. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu auta

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż rzeczywista waga naczepy nie może przekraczać rzeczywistej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie przewozić wóz osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy przewóz w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Aubange, Belgia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Murcia, Hiszpania

Termin elastyczny