(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-04-30 22:37

coche sin carnet

(Nr 2648672)
coche sin carnet

Marka i model:

grecav m4

Waga w kg (łączna):

400.00

Budżet zlecenia [€]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 121.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

ID firmy: 782676
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-05-2018, 18:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-08 do 2018-05-30

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2018-05-31, 18:53

Opis oferty:

Para que la oferta tenga validez, el vehículo debe de arrancar por sus propios medios y no estar accidentado. Los lugares de carga y descarga deben de ser accesibles para portavehículos de 22 metros de longitud.

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Czech. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu wozu

    Do przewiezienia wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, że faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy pojazdu holowanego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

7 maj 2018

Adres i termin dostawy

Mont-ras, 17210, Hiszpania

7 maj 2018